jaka zaprawa do murowania fundamentow


jaka zaprawa do murowania fundamentow

Jak mam zacząć z moim nowym Sizzix big shot

Po zakupiono Big Shot z cegły i zaprawy lub online detalisty, twoją pierwszą myślą może być „co teraz?” Ale nie ma potrzeby martwić się, że to całkiem proste, aby zacząć od podstaw na dużym zastrzelony. W zestawie z pakietem Big Shot to samo urządzenie, dwa standardowe klocki Przezroczysty akryl i cięcie Platforma Multi-Purpose.

Podobnie jak w przypadku większości innych maszyn do cięcia die, Big Shot to bardzo wszechstronny i może ciąć wielu różnych rodzajów materiałów. Za producenta, przecina 50 różnych materiałów, w tym kartonie, mosiądzu, płyt wiórowych, filc, korek, akryl, wosk pszczeli, itd big shot można wyciąć kształty i obrazy przy użyciu matryc stalowych rządzonej i chemicznie trawione przez przepuszczenie kartonu lub innego materiał przez rolki, które wykorzystują ciśnienie do cięcia materiałów. Platforma wielozadaniowa podkładki cięcia wydłużyć żywotność produktu, a także pozwala na wykorzystanie cięcia szablonów z niemal każdego producenta.

Jednym z najbardziej popularnych typów matryc stalowych wykluczone są Spellbinders Nestabilities, które występują w różnych kształtach i rozmiarach, są przyrostowo ułatwiają dokładne uwarstwienie. Spellbinders są powszechnie dostępne za pośrednictwem sklepów internetowych. Stal rządzonej matryce są w wielu kształtach od standardowych koła, kwadraty, prostokąty i owale do bardziej skomplikowanych kształtach etykiet, dynie, gwiazd i granic. Te rodzaje matryc może zmniejszyć do ośmiu warstw materiału (w zależności od grubości) i wiele różnych typów materiałów.

Chemicznie wytrawiana matryce są znacznie bardziej skomplikowane i delikatne, a zatem nie może zmniejszyć jak wiele warstw materiałów. Chemicznie trawione matryce nie są tak częste jak matryc stalowych rządzonej i są zazwyczaj dostępne ze źródeł internetowych.

Wpis zawdzięczamy