jaki klej do gresu polerowanego 60×60


jaki klej do gresu polerowanego 60x60

* 10 kropli olejku (opcjonalnie)

Połącz octu i olejku i wstrząsnąć razem well. Dodaj do ostatniego płukania. Mieszanina ta nie tylko przyczynia się delikatny zapach do prania, jak i do zmiękczania tkaniny.

Lawenda to tradycyjny zapach jako dodatek do prania i działa jako środek odstraszający mole. Ten przepis zapobiec wysypka pieluchy po dodaniu go do obciążenia pieluch tkaniny, jak ocet neutralizuje się amoniakiem wysypka powodując w moczu.

Pranie wstępne leczenie moczenia

* 2 filiżanki płatków mydlanych

* 1/2 szklanki gliceryny

* 2 t olejek z eukaliptusa (w tym przepisie, nie można zastąpić to dla innego typu, jak olejek eukaliptusowy ma właściwości usuwania plam)

* Ciepłej wody (około 1 1/2 litra)

Dodać glicerynę i płatki mydlane do gorącej wody i miesza razem. Gdy ostygnie, będzie to stanowić szaro-biały półprzezroczysty żel. Dodać olejek po ochłodzeniu mieszaniny. Przechowywać w śruby górnego słoiku lub butelce. Aby go wykorzystać, dodać około pół kielich pełny do wiadra ciepłej wody (nie gorącej) i moczyć zabarwione elementy noc. Alternatywnie, natrzeć łyżkę lub tak do obszaru barwionego i pozostawić go do pracy na około godzinę przed myciem element.

Nick Vassilev jest dyrektorem i właścicielem Anyclean, udanej mycie okien London Business założony w 1998. Jego firma oferuje szeroki wachlarz usług czyszczenia okien do dużych i małych klientów komercyjnych na terenie Greater London.

Wpis zawdzięczamy