jaki klej do plytek gresowych 60×60


jaki klej do plytek gresowych 60x60

Tworzenie Old Looking księgę

Brand new papieru po prostu nie iść ze starymi fotografiami. Czasami kochasz odwołania antyczne papieru, aby album lub po prostu odświeżyć pewne wspomnienia. Dając efekt starego papieru jest bardzo łatwe i przyjemne, jeśli masz smak jakiejś sztuki i rzemiosła. Aby zapoznać papieru tak stare jak 100 lat nie powinno trwać dłużej niż kilka minut. Aby nadać efekt starego papieru lub sprawić, że klasyczny papier żółtawy, istnieje kilka metod.

Nawet nie potrzebują narzędzi, takich jak gilotyna do papieru, linijki, ołówki, gumy, temperówka, klej w sztyfcie lub coś podobnego. Choć pan pieczenia, kawa, herbata i inne przedmioty codziennego użytku mogą być potrzebne w zależności od techniki używasz. Dodać do mocnej kawy, od około 3 do 4 razy mocniejsze niż zwykle i dodać do niej trochę herbaty. Zanurzyć papier chcesz wyglądać stary do kawy. Umieść nasączone papier do pieczenia na patelni przez 5 do 10 minut w temperaturze powyżej 100 stopni. Aby dać papier wyblakły wygląd, zgniotu przed moczenia . Można zrobić wiele innych rzeczy, aby papier posiada doskonały efekt starego papieru. Może spalić krawędzie lub pocierać ją z czymś torebkę przed moczenie w roztworze. Aby dać papier klasyczny efekt żółtawy, dodać trochę wina, octu lub soku z cytryny do herbaty i kawy rozwiązania.

Choć papier wiekiem tylko raz, ale można nadać mu wygląd, wykonując różne techniki na nim. Chociaż nie można kontrolować czas, ale można kontrolować wygląd go nosi. Po zastosowaniu tych technik, upewnij się, że działa na właściwej powierzchni, aby uniknąć uszkodzeń. Można również dokonać starego tuszu wygląd, które będą miały ogromny wpływ również. Jednym z najprostszych sposobów jest zgniotu go. Zwiększy to wiek papieru co najmniej przez kilka lat. Jeśli chcesz, aby wyglądać jak sto lat, można nadużywać go jeszcze jak go do prasowania lub dodanie efektu tuszu. Dla used look papieru, gotowe wzory dostępne na rynku są również dostępne. Można piasek papier z drobnym piaskiem, jak również. Będzie to wyrwać część powierzchni błyszczącej i wykończenia dzięki czemu wyglądają szorstka i starych.

Aby uzyskać klasyczny żółtawy stary patrząc tekstury papieru, można użyć metody bezpośredniej farbowy oraz

Wpis zawdzięczamy