jaki klej jest potrzebny do decoupage


jaki klej jest potrzebny do decoupage

* 1 szklanka płatków mydlanych

* 2 szklanki sproszkowana kreda lub ziemia okrzemkowa (spróbuj sklep sportowy – kreda jest wykorzystywane przez gimnastyków i ziemi okrzemkowej jest stosowany w filtrach basenowych)

* 1 szklanka sody oczyszczonej (soda oczyszczona)

* 6 T gliceryny.

Pulverise płatków mydlanych na proszek w blenderze lub moździerzu. Wymieszać w sody i kredy, a następnie dodać do gliceryny, aby gęstą papkę. To nie będzie ładny wygląd, ale robi świetną robotę. Przechowywać w szerokim słoiku śruby górnego, aby utrzymać ją przed wysychaniem.

mycia szyb:

* 1 szklanka octu

* 1 szklanka spirytusu, alkohol izopropylowy lub silne duchy (np wódka)

* 1 t olejek lawendowy

Wlej wszystkie składniki do dozownika natryskowego pump-action. Wstrząsnąć razem przez minutę lub tak. Może być użyty bezpośrednio, lub może być pozostawiony do siedzenia na tydzień, aby umożliwić olejek dokładnie łączą się z alkoholu i octu. Spray na szkle i wytrzeć miękką niestrzępiącą szmatką lub scrunched gazety. Olejek pomoże zabić zarodniki pleśni i bakterii. Mieszaninę tę można również stosować jako środek dezynfekujący, jako olejek eteryczny i alkohol są silnymi zarodkowej zabójców.

Zapach absorbujące czyszczenia lodówki:

* 1 szklanka sody

* 10 kropli olejku z wyboru (sugerowana: cytryny lub grejpfruta)

* Woda do mieszania

Połącz sodę i olejek eteryczny. Dodaj tyle wody, aby sztywną pastę. Rub na miękką ściereczką, a następnie spłukać czystą, wilgotną szmatką.

Mosiądz polski:

* 1 szklanka soli zwykła tabela

* Ocet wymieszać

Połączyć sól z wystarczającą ilością octu, aby sztywny paste. Płaszcz mosiądzu pastą, a następnie pozostawić go do pracy przez około pięć minut. Zetrzeć miękką wilgotną szmatką, używając trochę pracy w zależności od potrzeb.

Zmiękczania tkanin:

* 1 szklanka octu

Wpis zawdzięczamy