jaka zaprawa do ukladania kraweznikow


jaka zaprawa do ukladania kraweznikow

Make Your Own Dom Naturalne produkty do czyszczenia

Zamiast szukać w produktach czyszczących przejściu na proszki, płyny, spraye i pasty, aby Twój dom czyste, higieniczne, zapach miły i patrząc błyszczące, dlaczego nie spojrzeć w spiżarni lub kuchennych szafek? Wykonywanie własnych produktów czyszczących naturalne domu to doskonały sposób, aby zmniejszyć ilość toksyn w środowisku domowej (niektóre firmowe środki czyszczące są naprawdę paskudne), co jest dobre dla środowiska, skóry i zdrowia. I naturalnych produktów do czyszczenia domu są często tańsze, też!

Większość produktów do czyszczenia naturalnych stosowanie szeregu podstawowych składników połączonych w różny sposób – to musi-Wymagania na liście zakupów, a nie tylko dlatego, że można szorować swój dom z nimi. Niektóre z nich można jeść. Olejki eteryczne są inne typowe składniki zostały wymienione w przepisach dotyczących naturalnych środków czyszczących. Chociaż są one często z uwagi na ich przyjemny zapach, mają też dezynfekujący i właściwości antyseptyczne. Przepisy często listy specyficzne olejki eteryczne, ale czuć się swobodnie łączyć ze sobą, jak trzeba – często jeden świeży pachnący olejek eteryczny o właściwościach antyseptycznych (np sosny lub cytryny) może być zastąpiony przez innego (lawendy lub eukaliptusa).

Naturalne środki czyszczące często wymagają mydła lub mydła flakes. Jeśli nie można znaleźć czystych płatków mydlanych w supermarkecie, można tworzyć własne przez kraty bar taniego mydła z jak trochę więcej to i owo (np zapachu), jak to możliwe – albo nawet próbować tworzyć własne. Alternatywnie, można spróbować metody penny-szczypanie oszczędzania cienkie szczapy mydła i topienie lub kraty, aby tworzyć własnych produktów czyszczących.

Niektóre podstawowe przepisy:

Ogólne pasty czyszczące (nie drapie):

Wpis zawdzięczamy